W hotelu ,,Wieniawa'' zakwaterowani si± wszyscy opiekunowie. Zakwaterowanie zawodników przedstawia poniższa tabela:

Hotel ,,Mars'' (ul. Żelazna 46, tel. 3652000)

Politechnika Rzeszowska:
1. Tomasz Matkiewicz
2. Piotr Mazur
3. Dawid Materna
4. Paweł Sowa
5. Wojciech Muła
6. Ryszard PrzewoĽnik
Politechnika Warszawska:
7. Paweł Terlecki
8. Tomasz Helbing
9. Michał Nowakiewicz
10. Adam Chojnacki
11. Andrzej Cudziło
12. Rafał G±siorowski
Politechnika Białostocka:
13. Tomasz Rybak
14. Wojciech Sienkiewicz
15. Paweł Ziniewicz
16. Grzegorz Wasiak
17. Paweł Pogorzelski
18. Krzysztof Jurczuk
Politechnika ¦l±ska w Gliwicach:
19. Michał Czardybon
20. Grzegorz Gembała
21. Piotr Nowak
Uniwersytet Jagiellonski:
22. Bartosz Walczak
23. Grzegorz Herman
24. Mikołaj Zalewski
25. Paweł Walter
26. Grzegorz Gutowski
27. Arkadiusz Pawlik
28. Andrzej Pezarski
29. Jan Prażuch
30. Michał Zmarz
31. Przemysław Broniek
32. Jan Jeżabek
33. Grzegorz Łukasik
Politechnika Łódzka:
34. Błażej Kubiak
35. Michał Pryczek
36. Piotr Beling
Akademia Górniczo-Hutnicza:
37. Tomasz Szydło
38. Robert Szymacha
39. Piotr Pawliczek
40. Marcin Meinardi
41. Mateusz Słomka
42. Michał Węgiel
43. Marek Gibek
44. Adrian Adamiak
45. Marcin Gazda
Uniwersytet Warszawski:
46. Michał Adamaszek
47. Marcin Michalski
48. Marcin Pilipczuk
49. Arkadiusz Paterek
50. Rafał Rusin
51. Jacek Jurewicz
52. Marcin Gozdalik
53. Grzegorz Andruszkiewicz
54. Marek Żylak
55. Krzysztof Onak
56. Tomasz Malesiński
57. Paweł Parys
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu:
58. Michał Kalisz
59. Dawid Łukowski
60. Robert Szefler
61. Łukasz Mikulski
62. Paweł Czapski
63. Sławomir Piotrowski
64. Rafał Kluszczyński
65. Łukasz Cie¶la
66. Paweł Lebioda
Politechnika Poznańska:
67. Bartosz Nowierski
68. Stanisław Skowronek
69. Wojciech Ja¶kowski
70. Grzegorz Sobański
71. Władysław Bodzek
72. Szymon W±sik

Hotel ,,Wieniawa'' (ul. Gajowicka 130, tel. 3653303)

Politechnika Poznańska (kontynuacja):
73. Michał Rein
74. Wiktor Schmidt
75. Piotr Hołubowicz
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu:
76. Krzysztof Krzywdziński
77. Paweł Długosz
78. Michał Drapiewski
79. Rafał Jeziorny
80. Jakub Berliński
81. Joanna Doman
82. Rafał Witkowski
83. Radosław Krawiec
84. Maciej Kalkowski
Szkoła Wyższa "Milla College":
85. Krzysztof Grzegorczyk
86. Sebastian Domaradzki
87. Bartosz Olcha
88. Przemysław Endzel
89. Paweł Kowalski
90. Robert Giziński
Politechnika Gdańska:
91. Jakub Bialogrodzki
92. Adrian Kosowski
93. Tomasz Dobrowolski
94. Krzysztof Ocetkiewicz
95. Krzysztof Kluczek
96. Patryk Pomykalski
97. Przemysław Dzierżak
98. Piotr Janczyk
99. Tomasz Noiński
Politechnika Szczecińska:
100. Michał Kozak
101. Goł±b Dominik
102. Mitręga Jacek
103. Łobacz Łukasz
104. Bagiński Michał
105. Naruszewicz Przemysław
106. Hasiuk Gabriel
107. Dembiński Jakub
108. Łożewski Arkadiusz
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych:
109. Lech Wilczyński
110. Sławomir Więch
111. Paweł Gawłowski
Uniwersytet Zielonogórski:
112. Stachowiak Radosław
113. Pyzdrowski Marek
114. Winiarczyk Marcin
Politechnika Koszalińska:
115. Damian Mohr
116. Arkadiusz Dziadura
117. Mateusz Kosikowski

e-mail: zawody@ii.uni.wroc.pl